Чому ми?

Створення біобанків у всьому світі дає можливість сучасній медичній науці працювати над розробкою новітніх та найбільш ефективних методів лікування широкого спектру складних захворювань. Саме тому можна впевнено говорити, що біобанкінг змінює наш світ. І компанія Ukraine Bioscience активно працює над тим, щоб Україна могла стати частиною цього глобального процесу.

Ми забезпечуємо своїх клієнтів найвищою якістю обслуговування та допомагаємо дослідникам вивчати хвороби, щоб щорічно рятувати незліченну кількість життів.

Наш досвід – це співпраця з провідними світовими компаніями і лабораторіями, тому ми дотримуємося всіх міжнародних стандартів етичного проведення клінічних та доклінічних досліджень.

Впроваджуючи біобанкінг в Україні, ми створюємо освітні програми і працюємо над розробкою навчальних матеріалів з питань, пов'язаних з біопрепаратами, для медичних працівників.

Спеціалісти Ukraine Bioscience активно вивчають та підтримують наукові дослідження, котрі стосуються методів збору, обробки і зберігання біологічних зразків.

Компанія розвиває міжнародні проекти в сфері онкології. Ми створюємо усі умови для ефективної співпраці між українськими клініками і провідними світовими центрами вивчення онкологічних захворювань. Таким чином, Ukraine Bioscience сприяє проведенню досліджень біологічних зразків, які формують основу науково-обґрунтованої практики для управління клінічними дослідженнями раку.

Але найбільшу увагу ми приділяємо налагодженню партнерських відносин на національному і міжнародному рівнях для забезпечення належного доступу до біопрепаратів та обізнаності населення стосовно важливості збереження біологічних зразків з метою розвитку персоналізованої медицини.

Ukraine Bioscience – ми змінюємо світ заради здорового майбутнього!