Що ми пропонуємо? Для лікаря

Долучитися до глобального процесу розвитку сучасної науки

Ukraine Bioscience виступає в якості надійного каналу зв’язку з провідними дослідницькими компаніями. Це дозволяє зробити зібрані біологічні зразки доступними для наукової медичної спільноти в усьому світі. При цьому ми можемо гарантувати, що дослідження, проведені за допомогою цих зразків, відповідають високим стандартам та сприяють розвитку новітніх методів терапії складних та маловивчених захворювань.

Сприяти створенню новітніх методів діагностики та лікування захворювань

Біологічні зразки збиралися вченими різних країн для медичних цілей протягом століть. Однак, саме зараз ми маємо достатньо технічних та інформаційних можливостей для ефективного впровадження біобанкінгу.

Обробка біологічних даних кожного пацієнта полегшує не лише діагностику захворювання і розуміння його причин, а й допомагає розробити цільові методи лікування.

Крім того, вивчення клінічних зразків біологічного матеріалу дозволить визначити можливі профілактичні форми лікування, тим самим не лише лікуючи, а й попереджаючи розвиток хвороби.

Ukraine Bioscience зосереджує найбільшу увагу на підтримці українських досліджень та участі вітчизняних науковців у світових проєктах, сприяючи розвитку охорони здоров’я в Україні та усьому світі.

Професійно зростати та бути новатором

Співпрацюючи з Ukraine Bioscience, Ви не лише активно сприятимете розвитку новітніх методів діагностики та терапії різних захворювань, зокрема - в онкології, ревматології, ендокринології тощо; а й матимете змогу брати участь в міжнародних дослідницьких проєктах, підвищувати свою кваліфікацію та збільшувати професійний досвід, щоб бути новатором, а не консерватором в медицині.