Про компанію

Технологічні досягнення сучасного світу - штучний інтелект, аналітика даних, робототехніка і автоматизація процесів, стають стимулом для розвитку біологічних наук і реформації світової системи охорони здоров'я.

Світова медицина та біологічна наука роблять сьогодні ставки на розвиток біобанків і проведення біологічних досліджень, які дозволяють вивчати хвороби, створювати ефективні ліки і розробляти методи персоналізованої медицини. Процес збору та зберігання зразків біологічних матеріалів пацієнтів для використання в дослідженнях, які проводять для вивчення механізму хвороби - називають біобанкінгом.

У той час, коли в Канаді, США, Японії та багатьох європейських країнах біобанкінг вже давно та активно розвивається і добре зарекомендував себе, в Україні тільки починається робота над створенням сучасних біобанків.

Компанія Ukraine Bioscience - одна з перших в Україні почала створювати надійну платформу для проведення біомедичних досліджень, які дозволять по-новому поглянути на генетичний компонент захворювань людини.

Наша робота має цінність як для українських пацієнтів, так і для світової наукової спільноти. Адже сучасні технології дозволяють не тільки збирати і зберігати великі обсяги біологічних і генетичних даних про пацієнтів, а й роблять цю інформацію доступною для вчених по всьому світу.

Завдяки цьому зможуть розвиватися дослідження навіть найрідкісніших і складних захворювань.

Основна роль біобанку полягає не тільки в безпечному зберіганні біологічних зразків і конфіденційності даних пацієнтів, але і в дотриманні всіх правил забору матеріалу і точності постановки діагнозу. Тому Ukraine Bioscience співпрацює з провідними компаніями в галузі медичної діагностики, такими як Audubon Bioscience (США) і Медична лабораторія СSD (Україна).